Oceny gracza: emocjonująca gra, nikt niczego nie jest pewien do ostatniej chwili. jedna karta akcji może odwrócić losy gry, co jest zarówno zaletą, jak i wadą. piękne zdjęcia.
Oceny gracza: ładny design, wartka gra ćwicząca pamięć i wyobraźnię przestrzenną - mała zmienność; trudno się czyści, pudełko mogłoby mieć przegródkę na karty i elementy
Oceny gracza: ładny design, bardziej złożone zadania zapewnią zajęcie nawet starszym graczom
Oceny gracza: za każdym razem inna gra, może w nią grać moja córka w wieku 5,5 lat (nie punktujemy łąk), można ją odświeżać rozszerzeniami
Oceny gracza: odpowiednia nawet dla małych dzieci (a takich gier jest niewiele), prosta, szybka - prostota powoduje szybką rozgrywkę, siły graczy są prawie równe, różnica między pierwszym a ostatnim to maksymalnie 2 ruchy, często kończą się jednocześnie
Oceny gracza: jedno z najlepszych rozszerzeń, zawsze dodajemy je do gry podstawowej.
Oceny gracza: u nas się nie przyjął, zwłaszcza, że gramy głównie w parach i jak dotąd zawsze udawało nam się uciec przed smokiem, więc to raczej nas powstrzymuje
Oceny gracza: z rodziny Carcassonne to zdecydowanie nasza ulubiona, ładna grafika, więcej opcji strategicznych niż podstawowe Carcassonne
Oceny gracza: gra opiera się na nieco innej zasadzie punktacji niż podstawowa C., więc i strategia wymaga zmiany. ten system wydaje mi się bardziej wymagający niż podstawowa C.
Oceny gracza: gier percepcyjnych to zdecydowanie nasz najsłabszy element. W grze dwuosobowej jest to całkiem przypadkowe, jeśli obaj obracają tego samego pajaca.
Oceny gracza: Doskonała gra strategiczna, ważne jest, aby prawidłowo odgadnąć ruch przeciwnika. Świetnie w 2, świetnie w 3, gdy grasz 2 postaciami na rundę.
Oceny gracza: dobra gra z wyobraźnią, słowami, fantazją. wiek i inne zdolności nie grają tu roli. lepiej w 5 lub 6 graczy
Oceny gracza: świetna gra, zmienna, z dużą ilością możliwości taktycznych. zasady są proste. przed i po każdej grze gratuluję twórcom pudełka.
Oceny gracza: doskonała obserwacja, ta sama zasada co w przypadku Ducha, tylko z innymi obiektami
Oceny gracza: szybka gra, trochę taktyki i drobnej motoryki- nie lubię kawałków rosomaka, pewna doza przypadku odgrywa rolę i najsprawniejszy może nie wygrać. może nawet lepiej wstrzymać się na początku gry. niepotrzebnie duże pudełko, wystarczyłoby pół pudełka.
Oceny gracza: Na pierwszy rzut oka bardzo prosta gra, ale kryje w sobie ogromne możliwości strategiczne. Graliśmy z 5-latką, ale ona jeszcze nie potrafiła wykorzystać całego potencjału strategicznego.
Oceny gracza: bardzo prosta gra, szybka w wykonaniu. Ale dzieci uczą się taktyki, decydując, czy grać bezpiecznie, czy zaryzykować na karcie akcji. Plusem jest możliwość zrobienia krzywdy przeciwnikowi. Plusem jest to, że motyw dinozaurów jest popularny wśród dzieci. Minus punkt za kolory kart, szczególnie odcienie czerwieni-różu-fioletu są bardzo podobne.
Oceny gracza: przesuwając korytarze i ściany, aby znaleźć drogę do skarbu. Ale uwaga, każdy gra dla siebie, więc ruch kolegi z drużyny może zrujnować twoje plany. Proste zasady, łatwe do ułożenia. Ale i tak wolę magiczny labirynt czy serowy zamek od gier labiryntowych.
Oceny gracza: dobra gra wyobraźni przestrzennej. trudność może być ustalona przez liczbę przeszkód - lepiej mieć kogoś, kto nie gra i kto umieszcza przeszkody - stosunkowo duży udział losowości w rysowaniu obrazków
Oceny gracza: piękna gra dla dzieci, można nawet zaszkodzić przeciwnikom, umieszczając Noego na trudnym do wejścia na pokład statku. Piękne obrazki.- dziecko musi umieć liczyć do 21, nawet odejmować
Oceny gracza: wartka gra, przy dobrej rozgrywce nie brakuje zabawy, szczególnie przy wielu graczach. Dzieci nauczą się blefu. proste zasady, nawet 4 latki sobie poradzą.
Oceny gracza: łatwa gra, nawet mniejsze dzieci poradzą sobie z nią strategicznie, ale potrzebują pomocy przy liczeniu. Chyba nie umiemy toczyć kostek, rzadko udawało nam się wytoczyć więcej niż 29 punktów.
Oceny gracza: proste zasady, dużo możliwości, nie trzeba umieć czytać, można grać z przedszkolakami i młodszymi dziećmi w wieku szkolnym - w trakcie gry należy zapisywać punkty, a na koniec gry je sumować
Oceny gracza: naprawdę podoba nam się ta gra. Jest szybki, wartki, z bardzo prostymi zasadami, nie ma problemu z wytłumaczeniem gościowi. Szczególnie dobrze jest grać jedną rundę po drugiej, to mylące, aby dowiedzieć się, gdzie jest ukryty kurczak. Nawet 3 latki dają radę, jeśli potrafią usiąść na chwilę w miejscu i utrzymać uwagę.
Oceny gracza: prosta i łatwa gra z motywem księżniczki (i rycerza) do ćwiczenia dodawania.Szkoda, że tylko niektóre królowe mają specjalne zdolności.8-latki (z młodszymi nie można grać ze względu na liczenie) poradziłyby sobie z bardziej skomplikowanymi zasadami.
Oceny gracza: Cudowna gra, jedna z niewielu, która bawi obie córki (5 i 12 lat) jednocześnie. Losowość jest reprezentowana przez kostkę pogody, ale możesz wykorzystać każdą pogodę na swoją korzyść. Gdy gramy z odkrytymi kartami zadań, możemy również zadawać obrażenia. Jedynym minusem jest niezrównoważona wartość punktowa questów.
Oceny gracza: Minusem jest to, że w trakcie gry nic nie zaskakuje. Składasz kształty w przepisowy kształt.
Oceny gracza: można grać z klasycznym Ubongo, więc cała rodzina może się bawić, nie krzywdząc słabszych; piękne obrazki- płytki z zadaniem mogłyby być z twardej tektury jak w klasyku; mała zmienność, szybko się składa.
Oceny gracza: gra logiczna odpowiednia dla jednego gracza. Trudność można regulować za pomocą kart życzeń (są oznaczone cyframi 1-5, 1 jest najłatwiejsza), więc gracze w różnym wieku mogą grać razem
Wspaniała ucieczka. głęboka historia różne zakończenia różne zagadki, względnie rozwiązyw ...
premeq [21.11.2024]
Doskonały przedstawiciel gier imprezowych. Chociaż generalnie nie lubię gier imprezowych, ta mi nie ...
eMenthal [21.11.2024]
Wizualnie mi się podoba, pod względem rozgrywki jest lepiej niż w Heat. Opcje znalezienia idealnego ...
Raelag [21.11.2024]
Gdybym miał mieć w domu tylko jeden shtick, byłby to właśnie ten. Podoba mi się zasada obstawiania, ...
Baritone [21.11.2024]
Po pierwszych trzech partiach gry podstawowej (solo, para, trójka) bawię się jak na razie powyżej oc ...
acedrac [21.11.2024]
Terrorscape
dodano: 21.11.2024
Ankh: Gods of Egypt – Tomb of Wonders
dodano: 19.11.2024
Ankh: Gods of Egypt – Guardians Set
dodano: 18.11.2024
Ankh: Bogowie Egiptu – Panteon
dodano: 13.11.2024
Ankh: Bogowie Egiptu – Faraon
dodano: 11.11.2024
Quartz: The Dice Game
dodano: 20.11.2024
F1 Roll & Race: World Circuits
dodano: 20.11.2024
F1 Roll & Race
dodano: 20.11.2024
3 Chapters
dodano: 20.11.2024
Panda Spin
dodano: 20.11.2024