Oceny gracza: Imprezowy klasyk. Introwertycy jej nienawidzą, chyba że są pijani, a wszyscy inni ją tolerują. Potrafi być całkiem zabawna w dobrej grupie, w przeciwnym razie może być dość frustrująca. Ogólnie rzecz biorąc, nie imponuje, nie obraża.
Oceny gracza: Jak na grę, która ma naprawdę proste zasady i jest stosunkowo szybka, jest całkiem zabawna. Jest bardziej dynamiczna niż, powiedzmy, Scrabble, a miłośnicy gier słownych znajdą w niej coś dla siebie. :)
Oceny gracza: Prosty klasyk. W dobrej grupie potrafi rozbawić, można w nią grać nawet pod wpływem, co jest fajne. Największą wadą jest to, że jeśli zostaniesz zastrzelony wcześnie, możesz spędzić następną godzinę na obserwowaniu innych graczy, co jest trochę nieidealną mechaniką.
Oceny gracza: Fajne rozszerzenie, które zwiększa regrywalność gry i nieco przyspiesza potencjalnie dość nudną fazę końcową. :)
Oceny gracza: Ogólnie fajna gra. Oczywiście wadą jest zerowa regrywalność, a grupa grająca musi mieć nastrój "zgadywania", nie każdemu to odpowiada. Ale może być całkiem zabawna. Niektóre historie są bardziej zabawne niż inne.
Oceny gracza: Jedna z moich najczęściej granych gier w ostatnim czasie. Jest piękna wizualnie, ale także bardzo zabawna. Sama zasada jest prosta, a do wyboru jest kilka różnych strategii. Runda zajmuje trochę czasu, dzięki czemu gra się nie nudzi. Zdecydowanie wart zakupu!
Oceny gracza: Carcassonne to klasyczna gra o prostych zasadach, a dodatek Big Box daje możliwość stopniowego zwiększania trudności i modyfikacji rozgrywki. Rozszerzeń jest chyba zbyt wiele jak na mój gust, więc trudno się w nich odnaleźć. Klasyczna gra jest jednak "rodzinną" zabawą i rzadko rozczarowuje.
Oceny gracza: W tym małym pudełku jest więcej, niż bym się spodziewał, oprócz pięknej grafiki, gra ma kilka fajnych mechanik i świetną równowagę między losowością a logiką. Jest bardzo grywalna dla dwóch osób i można w nią grać stosunkowo szybko. Super gra!
Oceny gracza: Ogólnie fajna gra. Oczywiście wadą jest zerowa regrywalność, a grupa grająca musi mieć nastrój "zgadywania", nie każdemu to odpowiada. Ale może być całkiem zabawna. Niektóre historie są bardziej zabawne niż inne.
Oceny gracza: Ogólnie fajna gra. Oczywiście wadą jest zerowa regrywalność, a grupa grająca musi mieć nastrój "zgadywania", nie każdemu to odpowiada. Ale może być całkiem zabawna. Niektóre historie są bardziej zabawne niż inne.
Oceny gracza: Prosty klasyk, w którym nie trzeba myśleć i jest wystarczająco dużo miejsca na rozmowę lub drinka. :) Każdy to zrozumie, ale dorosłemu nie zapewni zbyt długiej rozrywki.
Oceny gracza: Uważam, że łączenie się z aplikacją było dość interesujące, dopóki wszystko działało tak, jak powinno. Jednak kilka razy natknąłem się na błąd. Fabuła była nieco zagmatwana i nie do końca wciągająca. Spośród gier ucieczkowych, w które grałem, ta wydaje mi się raczej słaba.
Oceny gracza: Uważam, że łączenie się z aplikacją było dość interesujące, dopóki wszystko działało tak, jak powinno. Jednak kilka razy natknąłem się na błąd. Fabuła była nieco zagmatwana i nie do końca wciągająca. Spośród gier ucieczkowych, w które grałem, ta wydaje mi się raczej słaba.
Oceny gracza: Gry tego typu mnie bawią! Dixit to świetna gra rozwijająca wyobraźnię i myślenie nieszablonowe, daje również możliwość zacieśnienia relacji w grupie i budowania komunikacji "wewnętrznej", ponieważ celem jest powstrzymanie wszystkich graczy przed odgadnięciem podpowiedzi. Bardzo podoba mi się również oprawa wizualna gry.
Oceny gracza: Piękne rozszerzenie fantasy, które ożywia grę i tworzy nowe możliwości skojarzeń.
Oceny gracza: Piękna i zabawna. Pod względem mechaniki nie wnosi zbyt wiele nowego, ale jest bardzo ładna i bawi całkiem szerokie grono graczy. Hodowanie kwiatów i tworzenie mozaik to miły sposób na spędzenie wieczoru.
Oceny gracza: Całkiem fajna gra imprezowa, w którą można grać w dużych tłumach, chociaż później robi się trochę bałaganu i hałasu. Wprowadza zabawne debaty do grupy, a także pokazuje, jak poszczególni członkowie znają się nawzajem. Jednak po dłuższym graniu stała się nieco nużąca.
Oceny gracza: Szybka i prosta gra, ale spodziewałem się nieco więcej strategii i myślenia, których tutaj nie znajdziemy zbyt wiele. Na imprezie lub w grupie może zabawić przez chwilę.
Oceny gracza: Chronodekoder to całkiem fajne ożywienie, ale napotkaliśmy kilka błędów w grze, co nie jest idealne dla gry ucieczkowej. Niemniej jednak, scenariusze całkiem nam się podobały, a możliwość uzyskania wielu gier z unikami w jednym pudełku jest dla mnie w porządku.
Oceny gracza: Szybka, spostrzegawcza i potencjalnie trochę irytująca gra (ze względu na brzęczenie dzwonka), która być może bardziej zabawi dzieci. Ale w grupie ludzi, aby podsycić zabawę, a może na imprezie, jest to całkiem fajna zabawa.
Oceny gracza: To nie do końca mój gatunek. Kilka gier od czasu do czasu jest całkiem zabawnych, ale po prostu nie jestem dobry w liczeniu kart i liczb, więc przegrywam, a to mnie denerwuje. :D
Oceny gracza: Klasyk dla dzieci, dorośli mogą grać w zmodyfikowaną wersję gry, w której nie są dozwolone porównania wizualne. W ten sposób można odwoływać się do różnych "konwencji" społecznych. Zazwyczaj, na przykład, "czy twoja postać wygląda jak ktoś, kto mieszka w wiosce?". Atp. Uważam, że ta "dorosła" wersja jest całkiem zabawna, a nawet może wywołać całkiem zabawne sytuacje.
Oceny gracza: Nie miałem wysokich oczekiwań co do tej gry, ale ostatecznie podobała mi się bardziej niż się spodziewałem. Skanowanie może być nieco irytujące, ale historia była całkiem dobrze ułożona i miała dla mnie więcej sensu w porównaniu z niektórymi detektywistycznymi grami typu "escape". Uważam również, że gra, kupiona na wyprzedaży, jest dość przystępna cenowo. Nie żałuję zakupu.
Oceny gracza: Osobiście bardzo lubię tę grę, ma szybkie tempo, dużo napięcia i tworzy sporo zabawnych sytuacji w dobrej grupie. Z mojego doświadczenia wynika jednak, że nie jest to gra dla każdego, więc mam pewien problem ze znalezieniem grupy, z którą mógłbym w nią zagrać. :D
Oceny gracza: Pomysłowa gra z bardzo interesującą mechaniką, w której używasz własnych książek. Ma trochę klimat Dixit, ale doprawiony. :)
Oceny gracza: Tak, to klasyk i raz na jakiś czas znajdzie się ktoś, kto chce w niego zagrać za wszelką cenę i wtedy się przyłączam. Ale to zdecydowanie nie jest mój wybór. Nie chcę liczyć pieniędzy i handlować ziemią podczas grania w gry.
Oceny gracza: Piękna wizualnie, interesująca gra, w którą moim zdaniem można zagrać tylko raz na jakiś czas i nie jest dla każdego. Ale jeśli lubisz gry z wyobraźnią i lubisz wymyślać historie, to jest to. :)
Oceny gracza: Grałem w Nemesis: Lockdown bez żadnej wiedzy o poprzedniej grze i była to pierwsza tak złożona gra, w którą grałem, i chociaż oczywiście nauka zasad jest pewnym wyzwaniem, a pierwsza rozgrywka jest nieco szkieletowa, każda kolejna gra była tylko lepsza. Uwielbiam tę grę, a zwłaszcza jej mroczną, ciężką atmosferę. Teraz potrzebuję tylko więcej przyjaciół, którzy są gotowi spędzić kilka godzin z kosmitami.
Oceny gracza: Całkiem dobra gra z fabułą, która miała sens i była bardzo przyjemna. :)
Oceny gracza: Jednorożce mnie bawią. Nie jest trudno je wytłumaczyć, a ponadto mogą zadawać niezłe obrażenia innym graczom, co stwarza zabawne sytuacje. Nie można też uniknąć myślenia o nich, co również doceniam. Gra może być czasami trochę niewygodna, a za największą bolączkę uważam karty akcji, które wyciągają innych z talii, ponieważ ta mechanika jest niezwykle czasochłonna, a inni gracze po prostu czekają.
Oceny gracza: Urocze rozszerzenie z kilkoma całkiem zabawnymi mechanikami.
Oceny gracza: Sama gra jest dość płaska i nudna, najfajniejszym elementem są prawdopodobnie ukryte wyzwania. Naszej grupie podobała się chyba głównie dlatego, że mogliśmy się pośmiać z całej koncepcji.
Oceny gracza: Po prostu to uwielbiam. Gra wygląda pięknie i za każdym razem można grać inaczej, próbując różnych wskazówek i strategii, czasem odnosząc sukces, czasem trochę mniej. Dobrze sprawdzają się też krótkoterminowe sojusze i rywalizacja między graczami. Często tak naprawdę do ostatniej chwili nie znaliśmy zwycięzcy. Dla mnie świetna gra.
Oceny gracza: Naprawdę fajna gra imprezowa. Ma świetny stosunek myślenia i zabawy, oczywiście potrzebuje dobrej grupy, ale tak jest w przypadku każdej gry imprezowej. Być może jej jedyną bolączką może być przestój, gdy "wskazówka" wymyśla swoje słowo, co może trochę potrwać. Ale znowu, jest to coś, co nie ma szczególnego znaczenia w dobrej grupie, ponieważ czas ten można wypełnić rozmową.
Oceny gracza: Fakt, że nie jestem fanem gier wiedzowych, zdecydowanie przyczynił się do mojej oceny, ale nadal bardzo mi się podoba. Uważam, że jej "interaktywny" format jest zabawny, a także doceniam możliwość jej złożenia. Ponadto w podstawowym pakiecie znajduje się całkiem sporo pytań. Wolałbym tylko, żeby przyciski trzymały się trochę lepiej, mają tendencję do gubienia się. :)
Oceny gracza: Nieoszlifowana mechanika gry sprawiła, że czułem się jakbym grał w nieoszlifowaną grę, w której po prostu podążałem za nieco oklepaną historią bez żadnej prawdziwej rozgrywki. Zdecydowanie jedna z gorszych gier, w jakie miałem okazję zagrać.
Oceny gracza: Po prostu kolorowe deszcze. Nie można oczekiwać więcej od gry. Na jedną czy dwie rundy można się całkiem fajnie pobawić, ale na dłuższe sesje to nie dla mnie, nie ma za bardzo nad czym myśleć. Plusem jest to, że można w nią grać w wiele osób.
Oceny gracza: Dla mnie rozczarowujące. Karty tekstowe wydały nam się bardziej nieśmieszne niż zabawne, obrazki są prawdopodobnie najzabawniejszą częścią gry. Kiedy użyliśmy ich do stworzenia własnej wersji gry, śmialiśmy się całkiem nieźle, ale według właściwych zasad było to głównie cringe.
Oceny gracza: Nie jest niesamowity i nie wnosi nic nowego, ale jest całkiem zabawny. :) Fajna mechanika gry, ładne ilustracje i ogólnie gra wygląda bardzo ładnie. Lubię w nią zagrać raz na jakiś czas.
Wspaniała ucieczka. głęboka historia różne zakończenia różne zagadki, względnie rozwiązyw ...
premeq [21.11.2024]
Doskonały przedstawiciel gier imprezowych. Chociaż generalnie nie lubię gier imprezowych, ta mi nie ...
eMenthal [21.11.2024]
Wizualnie mi się podoba, pod względem rozgrywki jest lepiej niż w Heat. Opcje znalezienia idealnego ...
Raelag [21.11.2024]
Gdybym miał mieć w domu tylko jeden shtick, byłby to właśnie ten. Podoba mi się zasada obstawiania, ...
Baritone [21.11.2024]
Po pierwszych trzech partiach gry podstawowej (solo, para, trójka) bawię się jak na razie powyżej oc ...
acedrac [21.11.2024]
Terrorscape
dodano: 21.11.2024
Ankh: Gods of Egypt – Tomb of Wonders
dodano: 19.11.2024
Ankh: Gods of Egypt – Guardians Set
dodano: 18.11.2024
Ankh: Bogowie Egiptu – Panteon
dodano: 13.11.2024
Ankh: Bogowie Egiptu – Faraon
dodano: 11.11.2024
Quartz: The Dice Game
dodano: 20.11.2024
F1 Roll & Race: World Circuits
dodano: 20.11.2024
F1 Roll & Race
dodano: 20.11.2024
3 Chapters
dodano: 20.11.2024
Panda Spin
dodano: 20.11.2024