Shadowrun: Crossfire – High Caliber Ops

Rozszerzenie da gry: Shadowrun: Crossfire
Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition
Ilość graczy: 1 - 4
Doradzany wiek: od 13 lat
Czas gry: 60 min
Świat gry: Nie podano
Kategorie gry: gra karciana
Język polski: undefined
Wydawnictwa: Catalyst Game Labs
Autorzy: Gregory Marques
Mike Elliott
Rob Heinsoo
Rok wydania: 2015
Oznajmić : Facebook

Opis gry

Poprawić

High-Caliber Ops to rozszerzenie dla gry Shadowrun: Crossfire. Można w nią grać zarówno z oryginalną grą, jak i z nowo zmodyfikowaną Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition. Do gry wprowadzono kilka nowych zasad i ulepszeń:

  • Profesje. Możliwe jest granie jako Drone Rigger lub Social Adept. Pierwszy z nich łączy w sobie Deckera i Samuraja (czarno-zielonego). Drugi łączy w sobie Maga i Twarz (niebieski i czerwony). Gracz musi wybrać, który kolor jest dla niego podstawowy. Wyposażenie startowe dla obu profesji znacznie bardziej pasuje do ich kolorów, z drugiej strony brakuje im całkowicie jednego z dwóch pozostałych kolorów w talii.
  • Umiejętności. Symbole liczą się wtedy jako jeden z kolorów.
  • Misje.
  • Czarny Rynek.
  • Wrogowie: Nowi wrogowie mają nowe umiejętności. Niektórzy wrogowie otrzymali potężną zdolność śmiertelną (Lethal) - jeśli gracz jest ranny, a powinien być ogłuszony, to od razu trafia w stan krytyczny (zdolność ta jest zazwyczaj stosowana przeciwko konkretnej rasie. Umiejętność Silencer odcina wtedy wszelką komunikację słowną, a gracze muszą używać tylko gestów do komunikacji. Umiejętność Wreck jest również interesująca. Jeśli karta z tym oznaczeniem poruszy się, natychmiast otrzymuje obrażenia.

W rozszerzeniu pojawiły się również nowe ulepszenia.

Autor: martinsun

Nowe opisy gier

Set a Watch

Set a Watch
dodano: 22.9.2021

Zew przygody

Zew przygody
dodano: 14.9.2021

Miejsce dyskusji